Новини » Економіка 8 серпня, 2017, 15:06
Дозволено доступ до документів «Корпорації КРТ» Дубневичів, за підозрою у відмиванні коштів
krt.co.ua
krt.co.ua

25 липня Святошинський районний суду м. Києва надав дозвіл прокурору та слідчому ДФС у м. Києві на тимчасовий доступ, а при потребі й виїмку, речей та оригіналів документів ТОВ «Корпорація КРТ», що підтверджують ведення фінансово-господарської діяльності з ТОВ «Буд Корпорейшн». Ці слідчі дії правоохоронці мають намір провести в рамках кримінального провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 209, ч.1 ст. 205 КК України (легалізація (відмивання) доходів та фіктивне підприємництво).

Йдеться в ухвалі Святошинський районний суду м. Києва від 25 липня 2017 року.

Слідчі представили докази того, що ТОВ «Буд Корпорейшн» має ознаки фіктивності, а також засноване «невстановленими особами на підставну особу».

«Допитаний, як свідок, директор ТОВ «Буд Корпорейшн повідомив, що до фінансово-господарської діяльності не причетний». Директором підприємства, за даними You control є Дівеєв Денис Євгенович.

Також «в ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ «Корпорація КРТ» (код ЄДРПОУ 37786903) мало фінансово-господарські взаємовідносини з ТОВ «Буд Корпорейшн» (код ЄДРПОУ 41031564)». Тому «в офісному приміщенні ТОВ «Корпорація КРТ» зберігаються первинні фінансово-господарські документи, що підтверджують ведення фінансово-господарської діяльності з ТОВ «Буд Корпорейшн».

В обгрунтувальній частині звернення правоохоронців йдеться:

«Речі і документи ТОВ «Корпорація КРТ» мають значення для встановлення фактичних обсягів фінансово-господарської діяльності з ТОВ «Буд Корпорейшн», обсягів перерахувань безготівкових коштів за розрахунковими рахунками підприємства та встановлення обставин фінансово-господарських операцій, встановлення, ким саме укладалися договірні відносини та хто підписував первинні документи на вищевказаних підприємствах, які можуть бути використані для проведення почеркознавчої експертизи».

До того ж слідчі просять у судді розглядати справу без участі представників КРТ, побоюючись того, що дані про імовірне отримання доступу до документів може викликати з їхнього боку дії, які можуть призвести до втрати важливих доказів:

«Слідчий суддя вважає за можливе розглянути клопотання без виклику представника ТОВ «Корпорація КРТ», оскільки є ймовірність вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення відповідної інформації».

Таким чином, суд ухвалив: «Надати дозвіл прокурору Київської місцевої прокуратури № 8 Т та слідчому СВ ФР ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. на тимчасовий доступ до речей та оригіналів документів (здійснити їх виїмку) в ТОВ «Корпорація КРТ», що підтверджують ведення фінансово-господарської діяльності з ТОВ «Буд Корпорейшн» за весь період діяльності.

Можна припустити, саме гіркий досвід недопущення працівниками ТОВ «Корпорація КРТ» на свою територію перевірок спонукав суддю додати:

«У разі невиконання ухвали слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано тимчасовий доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням ст. 166 КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Визначити строк дії ухвали тривалістю тридцять днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею. Ухвала слідчого судді про доступ до речей і документів, підлягає обов’язковому виконанню. Ухвала оскарженню не підлягає».

Нагадаємо, що це вже не перший випадок обґрунтованих позовів правоохоронців щодо фінансово-економічної діяльності ТОВ «Корпорація КРТ». Також не вперше суд дозволяє у цій компанії доступ, а при потребі й виїмку, до документів. Саме чисельні провадження, можна припустити, спонукають братів Дубневичів, які є власниками ТОВ «Корпорація КРТ», імовірно, вчиняти дії, скеровані на «ліквідацію», обтяженої скандалами, компанії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 15:27 :21