вівторок, 8 серпня, 2017, 10:03 Регіони
Депутат Івано-Франківської міськради прикував себе кайданками у кабінеті мера

Сьогодні, 8 серпня, депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін за допомогою кайданок прикував себе до батареї у кабінеті мера. У такий спосіб він домагається розірвання договору оренди земельної ділянки, де зараз, за його словами, йде незаконне будівництво.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Як написав Андріан Волгін на своїй сторінці у facebook, в акті перевірки від 23.01.2017 р. цілеспрямовано не вказали, що згідно з договором оренди землі там має бути парковка.

Також депутат нагадав, що 11 квітня на позачерговій сесії всі проголосували щодо припинення договору оренди землі фірмі «Гаразд», аргументуючи це тим, що громада проти забудови озера.

«Комусь скасували договір, а тут морочать мені голову півроку!!!Саме тоді Руслан Романович (міський голова – ред.) на моє прохання пояснити законність зведення будівлі там, де має бути парковка,  дав доручення (є запис з сесії, де мер дав протокольне доручення).

20 липня на сесії я попереджав, що перекрию дорогу. З заявою довелось почекати, аби зібрати документи (якщо б їх хтось збирав) і так можна безкінечно продовжувати. Мораль: якщо депутат не може добитися справедливості то простій людині взагалі не реально!!! Питання – ви згідні жити в таких умовах? Я не ЗГІДНИЙ!!!», – написав Волгін.

Як повідомляла IA ZIK, 20 червня депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін звернувся до міського голови Івано-Франківська з вимогою скасувати містобудівні умови та обмеження на будівництво біля міського озера, до якого має причетність родина народного депутата Юрія Солов’я.

Тоді Андріан Волгін дав Русланові Марцінківу тиждень. В іншому разі обіцяв перекрити одну з вулиць Івано-Франківська.

Волгін зазначив, що п’ять місяців «цивілізованим методом бореться з незаконною забудовою. За той час будівельники вже звели два поверхи».

Власники «Парк Готелю» незаконно використовували ділянку площею 0,15 га, як стоянку для автомобілів. Збитки для бюджету від самовільного зайняття землі оцінили в майже 69 тисяч гривень.

«Поза очі мені кажуть, що це є нардеп і нічого не можуть зробити. Я хочу з трибуни заявити: мені пофіг, що він нардеп. Даю тиждень, я не жартую», – звернувся Волгін до Марцінківа.

Згідно з даними системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «ВРС ЛТД» є мати народного депутата Юрія Солов’я Ярослава Соловей та його брат Роман Соловей. Серед засновників також ПП «Парк Готель», яке на 100% належить Романові Солов’ю, і спільне українсько-бельгійське підприємство «Рейкарц і партнери. Україна», засновниками якого є компанії з кіпрською пропискою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:33:24