понеділок, 7 серпня, 2017, 11:27 Київ
У Києві з’явився новий пам’ятник – Полум’ю миру
Фото: unn.com.ua
Фото: unn.com.ua

Сьогодні в Києві з ініціативи Посла миру Анастасії Зеленської та за участі королівської родини Габсбург-Лотрінгенів з Австрії відкрили пам’ятник «Полум’я миру».

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Пам’ятник, як стверджує засновниця організації «Полум’я миру» Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген, є одночасно нагадуванням та символом того, що необхідно завжди думати та діяти в ім’я миру.

«Пам’ятник зроблено з дерева та каменю, які є найдавнішими матеріалами. Вони символізують стійкість переконань, непохитність та тисячолітню енергію. Вічні матеріали – вічні цінності.

«Полум’я миру» – це універсальний, глобальний у всіх сенсах цього слова пам’ятник, головна ідея якого – мир», – зазначила імператорська високість пані Герта Маргарет Габсбург-Лотринген.

Після урочистого відкриття пам’ятник, вперше в Києві у виконанні всесвітньо відомої українсько-шведської піаністки Наталії Пасічник разом з Національним ансамблем солістів «Київська камерата» пролунали композиції двох Моцартів: Вольфганга та його сина Франса Ксавера Моцарта, який довгий час свого життя жив і творив в Україні, у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 20:58:24