понеділок, 7 серпня, 2017, 15:45 Події
Росіяни хочуть «заглушити» український сигнал в Криму
Вежа на Чонгарі. Фото: censor.net.ua
Вежа на Чонгарі. Фото: censor.net.ua

У 2018 році росіяни планують побудувати власну вежу неподалік Джанкоя, яка протидіятиме Чонгарській вежі, що передає українське телебачення на півострів.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає Укрінформ.

«Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму. Саме тому окупаційна влада планує у 2018 році за державний кошт будівництво власної вежі неподалік Джанкоя, для протидії Чонгару, висотою 151 метр – РТС «Соленое озеро», – написав він.

Як зазначив Костинський, в цій ситуації слід розуміти те, що українська сторона «в напрямку Криму, в сфері телерадіомовлення» працює «першим номером» та володіє ініціативою, «тоді як окупаційна влада діє лише у відповідь».

«Отже, поки вони будуть намагатися відповідати на наші кроки, будемо продовжувати реалізацію Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області і на територію Криму. Згідно з цією стратегією, кількість телеканалів і радіостанцій, що мовитимуть на півострів, буде збільшуватися», – зазначив член Нацради.

На його думку, росіяни витратять мільйони рублів з державного бюджету РФ «на безглуздий проект, в той час коли в них є проблеми з енергетикою, водою, соціальними виплатами». «Таким чином, чим більше ворог краде з власного бюджету та неефективно витрачає кошти, тим гірше йому, тим краще для нас».

Костинський також нагадав, що проект «Чонгарська вежа» розроблено державою, але на його реалізацію було залучені не державні, а приватні інвестиції.

Розвиток мовлення в зоні проведення АТО та на територію Криму здійснюється в рамках Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики, додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:38:22