понеділок, 7 серпня, 2017, 18:03 Регіони
На Закарпатті браконьєри незаконно вирубали дерев на 6 млн грн

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства підсумувало результати охорони лісу від незаконних рубок за 6 місяців 2017 року.

У лісовому фонді краю зафіксовано 248 випадків незаконних рубок. Браконьєри нарубали нелегально 1142 куб м лісу. Заподіяну шкоду оцінили в 6034, 2 тисяч гривень. Протягом півріччя поточного року лісопорушниками відшкодовано збитків по 90 випадках на суму шкоди 235,5 тис. гривень. Про це розповів перший заступник начальника-головний лісничий Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур.

Матеріали по 116 випадках незаконних рубок, обсягом 890 куб м на суму збитків 4675,3 тисячі гривень передані на розслідування та розгляд в правоохоронні органи та суди. Відповідальними працівниками лісогосподарських підприємств за незаконну порубку притягнуто до адміністративної відповідальності 110 порушників і відкрито 18 кримінальних справ.

Для боротьби з «чорними» лісорубами лісівники регулярно проводять рейди лісовими масивами, спільно з працівниками Нацполіції України в Закарпатській області. А ще фахівці лісових масивів озброюються сучасною технікою для боротьби з браконьєрами – встановлюють камери відеонагляду. Вони розташовані на КПП при в’їзді у лісовий фонд, біля шлагбаумів та у лісових масивах.

Ці спільні заходи вже за короткий проміжок часу дали позитивний ефект, адже знаючи про відеонагляд і пильний контроль, правопорушники уже не йдуть в ліс з поганими намірами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:20:05