понеділок, 7 серпня, 2017, 11:53 Регіони
На Волині викрили канал контрабанди одягу
На Волині викрили канал контрабанди одягу
На Волині викрили канал контрабанди одягу

Працівники податкової міліції на Волині викрили канал незаконного переміщення імпортного одягу. У результаті спецоперації вилучили краму на 7 мільйонів гривень.

Про це IA ZIK повідомили в оперативному управлінні ГУ ДФС в області.

Правоохоронці провели низку санкціонованих обшуків в офісних, складських та виробничих приміщеннях імпортера у Луцьку, що використовувалися для зберігання та виготовлення продукції відомих європейських брендів.

Як з’ясували правоохоронці під час оперативних заходів, сировина для виготовлення продукції та частина імпортного товару переміщувалися в Україну через пункти пропуску Волинської митниці ДФС з використанням традиційної схеми подрібнення партій товару задля мінімізації сплати митних платежів.

Разом з тим, з метою мінімізації сплати податків на внутрішньому ринку реалізація вищевказаних матеріальних цінностей проводилася через підконтрольних суб’єктів господарської діяльності, зареєстрованих як на території Волинської області, так і на території інших регіонів.

Під час обшуків виявили та вилучили печатки підприємства, комп’ютерну техніку, чорнову бухгалтерію та документи, пов’язані з можливою незаконною реалізацією імпортованих товарів, значну кількість етикеток торговельних марок країн ЄС, якими маркувалася власна вироблена продукція, а також імпортовані товари в асортименті орієнтовною вартістю понад 7 млн грн.

Триває досудове розслідування.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 20:30:52