понеділок, 7 серпня, 2017, 10:42 Регіони
На Прикарпатті під час всеукраїнської патріаршої прощі молилися за мир в Україні
Фото: news.ugcc.ua
Фото: news.ugcc.ua

На Прикарпатті в селі Крилос Галицього району відбулася щорічна всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої.

Священну літургію очолив глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук). Про це сьогодні, 7 серпня, повідомив власкор IA ZIK.

Фото: news.ugcc.ua
Фото: news.ugcc.ua

Перед архієрейською божественною літургією християни мали можливість почути науку про історію ікони Матері Божої, опісля представники Івано-Франківської духовної семінарії провели нічні чування. Також відбулася євангелізаційно-мистецька програма для молоді.

Під час божественної літургії присутні помолилися за мир та єдність українського народу. Зокрема, просили у Бога здоров’я для учасників Антитерористичної операції та їхніх сімей, зміцнення віри та мужності бійців під час оборони територіальної цілісності нашої держави. Окремо згадали всіх, хто віддав за Україну найдорожче – своє життя.

Звертаючись до паломників, блаженніший Святослав акцентував на тому, що в цей нелегкий для країни час, духовенство йде пліч-о-пліч з військовими, підтримує їх молитвою, щирою вірою у перемогу добра над злом та надією на мирне майбутнє у цілому світі.

Фото: news.ugcc.ua
Фото: news.ugcc.ua

На завершення літургії глава УГКЦ уділив усім повний відпуст, а присутні виконали гімн «Боже Великий, Єдиний».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 09:04:18