понеділок, 7 серпня, 2017, 14:15 Суспільство
«Добрий ZIK» допоміг герою-рятівнику перебороти страх висоти

Андрій Якубляк – молодий та красивий хлопець, який захоплюється риболовлею, спортом та своєю роботою. Він – поліціянт. Та, як виявляється, навіть у нього є страхи, побороти які Андрію допомагав «Добрий ZIK».

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Я не уявляю Андрія в жодній іншій професії, окрім поліції. Не можу уявити його в офісі, де він перебирає документи. У мене є таке враження, що ця робота створена для нього, а він – для неї», – розповідає дівчина Андрія Ірина Сапожак.

Андрій служить у поліції два роки, мріяв про цю професію з дитинства.

«З малку готував його до цього, адже дуже хотів, щоб він був поліцейським. Думаю, що я не помилився. Хоча коли він ішов в армію, у мене потекли сльози та з’явилась думка, чи правильно я зробив», – розповів батько Андрія Роман Якубляк.

У самого Андрія жодних сумніві не було. Після армії він подався на конкурс до нової поліції. А далі на нього чекали будні його професії, до яких він спершу зовсім не був готовим.

«Перший мій виклик був на сімейну сварку. Чоловік намагався зарізати жінку. У мене трусились руки, адже це був перший виклик. Ти розумієш, що людина з ножем, а у тебе є зброя, і ти повинен якось реагувати в цій ситуації», – пригадує герой проекту.

Долати труднощі та ставати справжнім поліцейським довелось самотужки. І ці випробування Андрій пройшов. А один випадок прославив його на все місто.

«Був виклик на вулицю Пулюя, де на восьмому поверсі житлового будинку сталася пожежа. Ми під’їхали за дві хвилини і побачили, як з восьмого поверху іде дуже густий дим», – розповідає Андрій Якубляк.

«Ми з Андрієм забігли в будівлю, де було дуже душно і гаряче, та почали евакуйовувати людей. Нічого не було видно, але Андрій побачив, що блимнув телефон і зрозумів, що там хтось є», – розповідає напарник Андрія Тарас Левицький.

Андрій пригадує: дівчині вже було погано і вона не могла дихати, але він в цей момент навіть ні про що не думав, а просто побіг за нею.

Так Андрію вдалось врятувати жінку, яка, імовірно, могла б не вижити. Адже чоловік, до якого вона прийшла в гості, загинув, а вона, завдяки Андрію, залишилася живою.

Проте навіть у героїв є свої страхи та побоювання, Андрій, наприклад, боїться висоти. Але, як розповідає його напарник Тарас Левицький, мріє піднятись на Говерлу. Тому проект «Добрий ZIK» допоміг герою-рятівнику здійснити мрію та перемогти свій страх.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:35 :19