Новини » Суспільство 6 серпня, 2017, 7:39
До кінця століття в Європі можуть загинути до 150 000 людей, – кліматологи

В результаті масштабного зміни клімату до 2100 року сотні мільйонів людей змушені будуть рятувати свої життя від смертельних погодних явищ. Кліматологи вже прогнозують можливу загибель 150 000 осіб в Європі.

Про це повідомляє independent.co.uk.

heat.jpg

Число жертв екстремальних погодних явищ ризикує збільшитися в 50 разів, два з трьох осіб на континенті не зможуть уникнути наслідків стихійних лих, з’ясували вчені з Європейської комісії.

Сотні тисяч людей в недалекому майбутньому загинуть від теплових ударів, проблем з серцем, а також повеней та ураганів. Засухи в цьому новому світі приведуть до нестачі продовольства, люди піддадуться ризику смертельних захворювань та інфекцій, а сільське господарство знищать численні пожежі.

Всі ці невтішні прогнози фахівці вивели з аналізу даних про екстремальних погодних явищ і порівняння їх з прогнозами за останні десятиліття, – пише видання.

Жахливої ​​долі людство може уникнути лише в тому випадку, якщо уряди всіх провідних держав поставляться до екологічної обстановки з максимальною увагою. Три чверті нині видобутих ресурсів (вугілля, нафта і газ) повинні залишитися в надрах недоторканими, якщо людство має намір уникнути катастрофічної зміни клімату.

Єврокомісія закликає держави відмовитися від розробки нових вугільних шахт і нових родовищ природного газу і нафти та інвестувати в поновлювані джерела енергії.

Люди, які стануть свідками жахливих наслідків зміни клімату в майбутньому, вже народилися і живуть в наш час. Тому, вважають доповідачі, ще є надія на енергетичну революцію і глобальні зміни по відношенню до екології планети.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 10:32 :55