live
Новини » Політика

Кернес про справу із викраденням «майданівців»: Результату – нуль

«Мене звинуватили у злочинах, яких я не чинив. Немає ані відео, ні аудіо, ні показів свідків».

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Геннадій Кернес, міський голова Харкова.

Нагадаємо, Київський районний суд Полтави розглядає справу стосовно міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блінникова і Євгена Смицького в зв’язку з нападом і викраденням активістів Євромайдану в 2014 році.

Геннадій Кернес заявив, що у цій справі є більше ста свідків.

«2014 року був пошитий ще один «костюм» і одягнений на кістяк. Викрадення, тортури тощо. І кого фігурантом треба було зробити? Якусь значну людину, у цьому випадку нею став я. Мене звинуватили у всіх цих, так би мовити, злочинах, яких я не чинив. Немає ані відео, ні аудіо, ні показів свідків. Матеріали цієї справи здебільшого складаються із перевірок, чи є у мене охорона, чим займалася моя охорона. Усе це наштовхує на думку, що у пресі все це сильно обговорюється і обговорювалося, і виходить, що будь-яка розмова – про те, що Кернеса звинувачують у цих злочинах», – заявив Геннадій Кернес.

Натомість, упевнений він, якщо буде доведено протилежне, то це вже нікого не цікавитиме, тому що «костюм» уже пошитий».

«Так, він («костюм». – Ред.) косий, кривий, тріщить по швах, уже порвався, його уже рвуть свідки на частини», – наголосив Геннадій Кернес та пояснив, що ідеться про допити свідків стороною звинувачення, результат цього – «нуль».

«Прокуратура у цьому питанні говорить, що новий хід давайте, отже, відведемо суддю. Раніше все влаштовувало, потім якогось свідка допитують – вже не влаштовує… Це юридичні тонкощі, а «костюм» шиється і «ковтається» – кримінальна справа, кримінальне переслідування», – зазначив Геннадій Кернес.

Гість програми розповів, що їздить на судові засідання до Полтави, притім на дорогу туди й назад витрачає щонайменше по три години, суди тривають і по сім годин. Проте останнім часом, каже він, засідання не відбуваються, бо не приходять свідки.

Результату жодного немає, каже Кернес, а ось у ЗМІ пишуть про «справу щодо викрадення і катувань», згадуючи його прізвище.

Loading...