п'ятниця, 4 серпня, 2017, 13:25 Регіони
Закарпатська облрада просить ротацію для бійців 128 бригади

Зі зверненням про ротацію для бійців 128 бригади депутатський корпус Закарпатської обласної ради звернувся до міністра оборони України Степана Полторака під час третього пленарного засідання 7 сесії.

Йдеться про необхідность проведення ротації бійців 128 окремої механізованої гірсько-піхотної бригади для відновлення боєздатності підрозділу та підняття морально-психологічного духу військовослужбовців, – інформує прес-служба Закарпатської облради.

У документі сказано: «З початку проведення Антитерористичної операції на сході України 128 окрема гірсько-піхотна бригада незмінно перебуває на передових позиціях у найгарячіших точках. Цей бойовий підрозділ сформований переважно із закарпатців, постійним місцем дислокації якого є Закарпатська область. Військовослужбовці 128 бригади не перестають демонструвати приклади патріотизму, героїзму, мужності і витримки. Ми пишаємося  своїми воїнами-земляками.

Органи місцевого самоврядування, виконавчої влади, закарпатці, волонтери, підприємці упродовж усього періоду проведення АТО постійно надавали і надалі продовжують всебічно підтримувати, забезпечувати бійців спорядженням та продуктами харчування, матеріально-технічними засобами, технікою тощо.

На жаль, українці практично кожен день несуть втрати, є поранені. Особливо болісними і нестерпними для усіх закарпатців є втрати наших земляків. Важко зарадити горю і загоїти рани тих батьків, рідних, котрі втратили своїх найдорожчих на цій неоголошеній війні з російським агресором. Лише з початку липня цього року знову страшні втрати у 128 бригаді: загинуло четверо бійців підрозділу. Ми низько схиляємо голови перед героями.

Підтримуючи численні звернення громадськості, активістів та родичів військовослужбовців, депутати Закарпатської обласної ради, з метою відновлення боєздатності підрозділу та підняття морально-психологічного духу бійців, просять відвести особовий склад 128 бригади з бойових позицій та вирішити питання щодо їх ротації найближчим часом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 20:36:04