п'ятниця, 4 серпня, 2017, 12:19 Львів
У Львові суд повернув на посаду заступницю головного лікаря, яку судять за хабарі

У Львові суд повторно не підтримав доводи прокурора щодо відсторонення від посади заступника керівника медичного закладу, обвинувачуваного в отриманні неправомірної вигоди.

Про це 4 серпня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

На розгляді в Личаківському районному суді Львова перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням одного із заступників головного лікаря обласної клінічної лікарні за фактом отримання неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що згаданого медика було затримано 28 листопада 2016 року «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6 тис. грн.

Як повідомляється, процесуальний прокурор у провадженні 20 липня цього року подав клопотання про продовження строку відсторонення обвинуваченої від посади, оскільки остання, перебуваючи на посаді матиме можливість здійснювати протиправні дії, знищити чи підробити документи, які не були дослідженні у судовому засіданні та перешкоджати кримінальному провадженню через незаконний вплив та тиск на свідків, про що стало відомо з їх показів.

Проте, суддя Личаківського районного суду м. Львова відмовила у задоволенні цього клопотання, мотивуючи це тим, що обставини, на які вказує прокурор відпали, а також на те, що обвинувачена знайшла іншу роботу і має намір способом переводу звільнитися із займаної посади.

У подальшому з’ясовано, що обвинуваченою та її оточенням з метою залишитися на посаді заступника головного лікаря та уникнення кримінальної відповідальності, вживаються заходи щодо перешкоджання встановленню істини у кримінальному провадженні, через вплив на свідків та подачу до суду неправдивої інформації про переведення на іншу посаду, у зв’язку з чим прокурор повторно подав до суду клопотання про відсторонення обвинуваченої від займаної посади.

Однак, незважаючи на наведені прокурором доводи 02.08.2017 суддя Личаківського районного суду м. Львова повторно відмовила у задоволенні вказаного клопотання.

Як повідомлялося, Личаківський районний суд розпочав розгляд по суті кримінального провадження проти обвинуваченої у хабарництві заступниці головного лікаря Львівської обласної лікарні Наталії Ван Доеверен. На засіданні 5 травня допитали одного із заявників, який платив Н. Ван Доеверен 300 доларів за переведення його хворої матері з нічних процедур гемодіалізу на денні.

Медика було затримано 28 листопада 2016 року «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6000 грн.

Суд обрав міру запобіжного заходу заступниці головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталії Ван Доеверен – тримання під вартою з можливістю сплати застави у понад 80 тисяч грн. Посадовець сплатила заставу і вийшла з СІЗО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:55:48