п'ятниця, 4 серпня, 2017, 15:22 блоги Львів
Сміттєвий Армагеддон Львів оминув, підвищення тарифів – ні

Щоби було зі Львовом цими днями, якби Львівська ОДА не забезпечила вчасного вивезення сміття з міста?

Над цим питанням я задумався сьогодні. При температурі на сонці під 40 градусів Армагеддон, яким лякав містян та Україну міський голова Андрій Садовий, міг стати реальністю. Кучугури сміття, яке тижнями, а подекуди місяцями не вивозилось, під спекотним сонцем могли зробити життя львів’ян нестерпним.

Важко уявити, до яких наслідків це призвело б, особливо, якщо враховувати повну безпорадність міської влади домовлятись з місцевими громадами щодо можливості орендувати їхні сміттєзвалища. Перспективи – нуль. Тож на додачу до сміття фізичного, в інформаційне поле викинули б чергову порцію сміття політичного. Як на розпеченій сковороді пан мер та його однодумці шукали б винних на стороні та скликали б віче своїх прихильників. А сміття лежало б і смерділо, розносячи навколо інфекцію то множачи гризунів і хтозна, що ще.

Сьогоднішня новина про підняття тарифу на вивіз сміття зі Львова якраз наштовхнула мене на ці роздуми. Львівський міськвиконком прийняв його лише тепер, хоча перевізники сміття обґрунтували підняття тарифу ще весною. Та ось, коли команда Олега Синютки почала виконувати роботу команди Андрія Садового і тримає Львів охайним, в Ратуші поспішили залізти до гаманця львів’ян, розуміючи, що тепер відповідальність за це можна з легкістю перекласти на ЛОДА, бо область, бач, не хоче вивозити ТПВ зі Львова за свій рахунок. Це однодумці Садового розцінюють як неймовірний цинізм. Логіки жодної. Бо, якщо місто не має розраховуватись з областю за вивіз сміття, то чому за цю послугу мають платити львів’яни?

Та якби там не було, місто чисте, і Армагеддон відкладається. А коли так, то якось стає байдуже, які чергові маніпуляції свідомістю громади задумали в Ратуші. Хай їм грець, казали наші предки у таких випадках, грець, звісно, лише політичний.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 18:56 :00