Новини » Політика

Саакашвілі розповів, з якою метою приїхав до Польщі

Міхеїл Саакашвілі. Фото: Микола Тис/ZIK

Я зараз перебуваю в Польщі, дружній Польщі. Сюди я приїхав по запрошенню на декілька заходів, які присвячені річниці Варшавського повстання – героїчного епізоду в польській історії.

 

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявив Михайло Саакашвілі, український та грузинський політик, екс-губернатор Одеської області та екс-президент Грузії.

Михайло Саакашвілі, який після позбавлення українського громадянства став апатридом розповів, що без жодних проблем із США прилетів до Польщі.

«Я зараз перебуваю в Польщі, дружній Польщі. Я сюди приїхав по запрошенню на декілька заходів, які присвячені річниці Варшавського повстання – героїчного епізоду в польській історії. Я там, я з ними спілкувався, я також спілкувався і з українськими товаришами та з українською громадою», – заявив Михайло Саакашвілі.

Екс-губернатор Одещини додав, що перебувати в Польщі – більш безпечно та правильно щодо України, аніж залишатися в комфортних умовах у США. Окрім цього, Саакашвілі зауважив, що зважаючи на позбавлення його українського громадянства, у нього не було жодних проблем при вильоті зі США до Польщі.

Нагадаємо, 26 липня Петро Порошенко підписав указ про припинення українського громадянства Саакашвілі. За даними Адміністрації Президента, причина цього рішення – надання Саакашвілі недостовірної інформації при оформленні заяви на громадянство.

Натомість, сам Саакашвілі заявляє, що таким чином його хочуть змусити отримати статус біженця, але він такий варіант категорично відкидає і буде домагатись законного права повернутись в Україну.

Читайте також: Саакашвілі: Генпрокурор визнав, що мій підпис був підробленим, тепер він має розпочати справу 

Loading...