п'ятниця, 4 серпня, 2017, 22:04 Суспільство
Кива пояснив, чому вважає українське суспільство здеградованим, та назвав «ліки» від цього

У такій ситуації, як війна на Донбасі, усе чоловіче населення України мало би встати, вийти та зупинити агресора. Це зробили, у кращому випадку, у перші дні тисяч 6-8. Вони як мінімум півроку тримали лінію оборони. Ці люди – стержень нації, але суспільство здеградувало.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив Ілля Кива, екс-радник міністра внутрішніх справ України.

«Ми зуміли захистити кордони і пішли у добровольці, і дійсно утримали злочинність, коли взагалі не було правоохоронної системи, я це все добре пам’ятаю. Коли я кажу, що суспільство деградувало, я кажу, а знаєте що: а скільки процентів пішло захищати свою Вітчизну? … Скільки нас пішло захищати свою Вітчизну? Скільки людей вирушило і стало на цей шлях? Не більше 2 процентів!», – заявив Ілля Кива.

Гість програми наголосив, що йдеться про не більш як 2 відсотків від усієї кількості тих українців, які могли би стати на захист країни.

«У такій ситуації, як війна на Донбасі, якби ми були правильно виховані, мали вміти любити і захищати свою батьківщину, ми повинні були всі – усе чоловіче населення – встати, вийти та зупинити. Це зробили, у кращому випадку, у перші дні, скільки там? Тисяч 6-8 у кращому випадку виїхало, не більше, ті, які як мінімум півроку тримали цю лінію оборони. Це зараз ми доростили до 30-ти, до 40-ка тисяч, але це коли пішли призови. А в перший час не було нікого, відносно 40-мільйонної держави зброю взяти і акт самопожертви відмовилися виконати всі! Ось яка оцінка! А те, що жменька людей знайшли у собі сили і зайняли цю позицію, – так, це дійсно, стержень нації, але суспільство здеградувало!», – заявив Ілля Кива.

Гість програми заявив, що на сьогодні необхідний повноцінний виховний процес зі змінами у програмі виховання, який би прививав патріотизм, любов до Батьківщини і до своєї нації.

Андрій Іллєнко, народний депутат України, наголосив, що нині, на жаль, над багатьма учасниками бойових дій відбуваються судові процеси.

«Людей судять за абсурдні речі. За те, що, наприклад, людина була заступником коменданта міста Щастя у Луганській області. Для того, щоб місто не вмерло із голоду та щоб солдати на фронті не падали від голоду, він запустив хлібзавод. Зараз його судять за те, що він вчинив економічний злочин – тиснув на підприємця», – розповів Андрій Іллєнко.

Ілля Кива заявив, що нині в Україні відбувається ослаблення ветеранського руху. При тім, робить це держава.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 09:05 :33