Новини » Світ 4 серпня, 2017, 22:20
Генпрокурор США оголосив війну витоку урядової інформації в ЗМІ

Генеральний прокурор США Джефф Сешнс застеріг потенційні джерела ЗМІ в американському уряді та спецслужбах від передачі журналістам таємної інформації.

Про це повідомляє DW.

«Як зазначив Сешнс у п’ятницю, 4 серпня, у Вашингтоні, «напрочуд велика кількість» витоків таємної інформації в ЗМІ підриває можливості уряду «захищати» країну. За його словами, проти чотирьох підозрюваних у витоках інформації вже було висунуто обвинувачення. Утім, Сешнс не назвав імена цих підозрюваних», – йдеться в повідомленні.

Генпрокурор також розповів про потроєння з початку роботи нової адміністрації в січні цього року кількості розслідувань через передачу таємних документів чи інформації представникам ЗМІ. Він наголосив, що «культура витоків (інформації) має припинитися».

Сешнс дав зрозуміти, що перевіряє можливі заходи проти ЗМІ, котрі поширюють отриману від джерел в уряді таємну інформацію. Триває перевірка наявних на сьогоднішній день механізмів протидії такій політиці ЗМІ, додав генпрокурор США.

«Ми поважаємо роль преси», – зазначив генпрокурор, додавши однак, що всьому є межа.

Як повідомлялося, упродовж кількох останніх місяців президент США Дональд Трамп постійно нарікав, що ЗМІ цитують таємні документи, протоколи зустрічей та телефонних розмов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 03:31 :43