Новини » Економіка 3 серпня, 2017, 21:31
Ярошевич: В Україні дуже високий автолобізм, з яким важко боротися

В Україні існує високий автолобізм, і з ним боротися занадто важко, тому що йдеться про такі багаті сім’ї, як сім’ї Васадзе та Порошенків.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив Олег Ярошевич, голова ГО «АвтоЄвроСила».

Для того, щоб в Україні змінити законодавство задля доступного розмитнення авто, як розповів гість програми, упродовж року довелося пройти чимало «пекельних кіл», щоб занести законопроекти до комітетів ВРУ, певні законопроекти призупинити, як-от законопроект Максима Бурбака.

«Ми дійшли до висновку – наскільки високий автолобізм у нас в Україні. Із ним боротися занадто важко, тому що це такі багаті сім’ї, як сім’ї Васадзе, Порошенків. Вони лобіюють інтереси і, скажімо так, штучно зроблені «лійки», куди заганяють людей та змушують їх жити у певних рамках, у певних законах, які придумали олігархи для виконання якихось незрозумілих правил», – каже Олег Ярошевич.

Для того, щоб досягти цілі та зробити розмитнення доступним, каже гість програми, боротьба триває упродовж року.

«Ми пишемо законопроекти, ми з’ясовуємо відносини із митницею, ми робимо це відверто і показуємо, що ми не приховуємо нічого. У нас немає лобістів з політичної чи іншої сторони. Нас не фінансує жодна політична організація. Ми стали однією великою аполітичною сім’єю, ми стали самофінансованою сім’єю, ми добилися того, що нас стали поважати та до нас дослухатися», – зазначив Олег Ярошевич.

Гість програми наголосив, що українці повинні мати доступні авто за доступні гроші.

Олег Ярошевич також розповів, що активісти ГО «АвтоЄвроСила» допомагають шукати злочинців, які скористалися авто із іноземною реєстрацією.

«Я ніколи у житті не повірю, що не можна знайти автомобіль. Близько 60 випадків за останні два-три місяці, коли правоохоронці звертаються до нас, до громадської організації, щоб знайти той чи інший автомобіль. Ми допомагаємо і знаходимо», – додав гість програми.

 

Читайте також: Українці зможуть придбати дешеві автомобілі з Канади 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 02:58 :53