четвер, 3 серпня, 2017, 14:01 Львів
У Львові не розголошують ім’я інвестора, який хоче збудувати новий СІЗО

Замість найстарішої в'язниці в Україні, яка розташована в центрі Львова, відома ще як «Бригідки», хочуть збудувати нову. За часів польської влади тут утримували політичних в'язнів. І дотепер у цій будівлі – слідчий ізолятор, де перебуває більше, ніж 500 ув'язнених. Проте інформацію про потенційного інвестора поки що не розголошують.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

У Львові арештантів ув'язнюють у СІЗО в центрі міста уже впродовж двохсот років. Міністерство юстиції оголосило інвестиційний конкурс на відбудову старої в'язниці. Але спочатку потенційний кандидат мав би подати проект будівництва нового СІЗО. Якщо його схвалить замовник, то можна братися й за будівництво.

«Зараз відбувається інвестиційний конкурс щодо побудови нового слідчого ізолятору на іншій земельній ділянці», – розповів речник Західного регіонального управління Мін'юсту Валерій Лазарчук.

Попри трагічну історію цього місця, науковці не бачать нічого поганого, якщо слідчий ізолятор збудують на новій території, десь на околиці Львова, щоб швидко і зручно було добиратися до установи нарядам та доправляти ув`язнених до судів.

«Утримання в'язнів пов'язано з окремим режимом. Тим паче для сусідніх мешканців це створює певний дискомфорт – знати, що тут, за стіною, сидять небезпечні злочинці», – прокоментував історик Іван Сварник.

У Міністерстві юстиції говорять про одного з інвесторів, який майже завершив підготовку потрібних паперів. Але коли почнуть будівництво нового львівського СІЗО та скільки воно триватиме, у відомстві не уточнюють.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:04 :29