четвер, 3 серпня, 2017, 10:18 Економіка
На Львівщині контрольована ситуація із африканською чумою свиней, – ОДА

Питання недопущення збудника чуми на територію області перебуває під постійною увагою спеціалістів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Про це 3 серпня інформує прес-служба ЛОДА.

З метою моніторингу проводять дослідження та відбір патматеріалу від диких кабанів та домашніх свиней на наявність африканської чуми. З початку року досліджено 376 проб патматеріалу. Результати усіх досліджень негативні.

Спільно з райдержадміністраціями компетентні фахівці вживають заходів для створення матеріального резерву засобів дезінфекції, КУНГів, дезустановок, пального, спецодягу інших матеріалів та заходів необхідних для проведення термінових робіт з ліквідації осередків інфекції та запобігання їх поширенню.

Окрім того, вживають заходів із запобігання торгівлі сировиною та харчовими продуктами тваринного походження на стихійних ринках.

Довідка.

Станом на початок липня в області працює 82 підприємства, з них 68 утримують від 50 і більше голів свиней. Всього сільськогосподарськими підприємствами утримується більше 236 тис. голів свиней. В індивідуальному секторі утримується 180 тис. голів свиней.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 09:10:41