четвер, 3 серпня, 2017, 14:45 Політика
Минуло більше, як півроку, а НАЗК досі не може «перевірити» декларації Дубневичів
Ярослав та Богдан Дубневичі. Фото: Facebook
Ярослав та Богдан Дубневичі. Фото: Facebook

У НАЗК досі не можуть завершити перевірку декларацій народних депутатів Богдана та Ярослава Дубневичів. Пришвидшити цього процесу не можуть ані фантастичні цифри готівки, задекларовані олігархами, ані відвертий конфлікт інтересів, коли власник компанії є водночас і керівником профільного комітету ВР, ані чисельні звернення журналістів.

Вкотре про цю ганебну ситуацію нагадало видання «Залізниця без корупції».

На запит ZБК щодо перевірок інформації про порушення Закону «Про запобігання корупції» народними депутатами України братами Дубневичами НАЗК повідомило, що відомство наразі продовжує моніторинг дотримання вимог законодавства.

Відповідно до статті 25 Закону «Про запобігання корупції» народним депутатам України заборонено входити у склад правління організацій і підприємств, метою діяльності яких є отримання прибутку.

У своїй декларації Дубневичі вказали, що є співвласниками зокрема ТОВ «НВП «Колійні ремонтні технології», ТОВ «Грант-Львів», ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське», ТОВ «ФК «Енергія-Інвест» та швейцарської фірми «Ліг Енерджі Холдінг».

Повідомлення про направлення звернення до НАЗК щодо корпоративних прав Дубневичів та порушення законодавства «Про запобігання корупції» вперше розмістив телеканал ZIK в січні 2017 року.

Після цього до Нацагенства звернення щодо наявного конфлікту інтересів направила також редакція ZБК. Проте згідно офіційної відповіді у агентстві досі не завершили перевірку інформації про можливі порушення з боку народних депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 03:58 :35