середа, 2 серпня, 2017, 16:29 Львів
Вторсировину, зібрану перевізниками сміття у Львові, перероблятимуть 10 компаній, – ОДА

З 1 серпня Львівська обласна державна адміністрація відновила систему сортування ТПВ у місті Львові. Відібрані відходи перероблятимуть 10 компаній.

Відтак, за інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, перевізники ТПВ уклали угоди з відповідними фірмами, що здійснюють прийом скла, паперу та пластику, інформує прес-служба ОДА.

Станом на сьогодні перевізники співпрацюють з 10 компаніями, серед яких: ФОП Стрийський, ТзОВ «Геон Рівер», ТзОВ «Санітари планети», ТзОВ «Укреко-Індастрі», ТзОВ «Європет», ТзОВ «Вторресурс», ТзОВ «Проеко», ТзОВ «Львіввторресурс», ТзОВ «Вторма Львів», ТзОВ «Броваривторма».

Зазначимо, що у місті Львові є 1648 контейнерів для роздільного збору відходів, а також планується встановити додаткові контейнери для сортування.

Роздільне сортування сміття надасть змогу не лише зменшити кількість сміття, яке продукує місто Львів, але й знизить навантаження на полігони, які приймають ТПВ з міста Львова.

Нагадаємо, З 1 серпня досягнуто домовленостей про те, що усі перевізники ТПВ у Львові мають встановити контейнери для роздільного сортування сміття.

Також, відучора ЛОДА почали рекламну кампанію щодо сортування сміття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 11:36:58