середа, 2 серпня, 2017, 13:05 Львів
На Львівщині уже 8 років найпопулярніше жіноче ім’я – Софія

У Львівській області мода на імена буває дуже різною, але більшість батьків все ж називають дітей за українською традицією. Але й трапляються такі імена, як Цинтія, Арета, Даніела, Лурдес, Річард, Моніка.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Донечка Моніка для Соломії – первісток. Каже, до вибору імені з чоловіком поставилася серйозно. Ще вагітною гортала словник імен, а коли лікарі підтвердили, що буде дівчинка – обрали неповсякденний варіант.

«Ми вирішили дати дитині одне ім’я, яке має гарне значення та є християнським.  Воно означає «єдина». Також у католиків є Свята Моніка, яка є покровителькою домашнього вогнища. Коли записували дитину в церкві, щоб похрестити, то нам монахиня сказала, що зараз дуже багато немовлят є з таким іменем», – розповіла Соломія Дуда, яка назвала доньку Монікою.

У РАЦСі кажуть, що цьогоріч окрім найпопулярніших імен Анна та Владислав, хлопчиків, яких на Львівщині традиційно народжується більше, називають: Артем, Олександр, Денис та Максим, дівчаток – Анастасія, Софія, Вікторія, Злата та Соломія.

«Серед жіночих імен вже 8 років найпопулярнішим є ім’я Софія, а серед чоловічих – Олександр», – прокоментувала заступник начальника відділу Головного управління юстиції Уляна Панько.

Також серед цікавих імен є Цинтія, Арета, Даніела, Лурдес, Річард, Світозар, Силіна.

Та в управлінні юстиції розповідають, що, здебільшого львів`яни обирають традиційні імена, на екзотичних зупиняються переважно змішані сім`ї.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:06 :27