середа, 2 серпня, 2017, 12:57 Політика
Молодь окупованих регіонів не мріє жити в ізоляції, – Тука

Держава повинна будувати політику щодо окупованих територій, орієнтуючись на молодь – людей, яким зараз від п’ятнадцяти до двадцяти п‘яти років. Якщо просто відмахнемось від них, дуже скоро отримаємо «такий же чиряк» і в інших регіонах.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

«Щодо людей, які зараз живуть на неконтрольованих територіях, то нам треба будувати політику, орієнтуючись навіть не на моє покоління і, тим більше, не на людей старшого віку. Треба орієнтуватись на тих, кому зараз від п’ятнадцяти до двадцяти п‘яти років», – переконаний Тука.

Адже, на його думку, саме ця молодь не мріє жити у квазіізоляції.

«Та, якщо ми своїми діями відштовхуватимемо цих людей, зокрема, дітей, які там навчаються, у них залишиться один єдиний вибір», – наголосив Тука.

Звичайно, тамтешні навчальні заклади орієнтуються на Росію, тож протягом останніх років виховання молоді відбувається в таких умовах. Однак не слід забувати, що «таких дрімучих» повно і в інших областях України.

«Якщо ми зараз махнемо рукою на ту частину України, то, щонайменше, місяців через шість матимемо такий ж чиряк і в інших регіонах», – вважає експерт.

Адже Росія «витрачає певний ресурс на певні дії». Коли він звільняється, а мета залишається такою ж, цей ресурс спрямовуватиметься на інші напрямки.

«Це абсолютно примітивна логіка дій», – зазначив Тука.

Разом із тим він наголосив: часто спілкується із «реальними експертами» і усі вони однозначні у тому, що Україна не може рвати зв‘язки із Донбасом. Адже тільки так зможемо повернути території та людей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 14:46:28