середа, 2 серпня, 2017, 11:48 Регіони
Чернівці куплять 18 теплопунктів у компанії з Болгарії

Болгарська компанія «Бруната» поставить Чернівцям 18 індивідуальних теплових пунктів на виконання заходів міжнародного проекту з енергозбереження.

Про це повідомила прес-служба міськради.

Міське комунальне підприємство «Чернівцітеплокомуненерго» уклало угоду з фірмою «Бруната» (Болгарія) на поставку 18 індивідуальних теплопунктів та запчастин до них на суму 98,9 тис. євро без ПДВ.

Узгоджено також графік поставки цього обладнання.

Довідка.

«Чернівцітеплокомуненерго» реалізує за кошти кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) проект із модернізації систем теплопостачання «DemoUkraineDH у місті Чернівці». Обсяг фінансування проекту «DemoUkraineDH у місті Чернівці» становить 960 тис. євро, в тому числі 500 тис. євро – кредит, 300 тис. євро – гранові кошти та 160 тис. євро – кошти місцевого співфінансування.

Проектом передбачено встановити новий біокотел у котельні на вулиці Залозецького,97, що працює на пелетах, прокласти 500 метрів нової тепломережі та замінити 1150 метрів існуючих тепломереж, у 17 будинках облаштувати індивідуальні теплові пункти (ІТП), які дозволяють регулювати температуру теплоносія та оплачувати за лічильником тільки спожите тепло.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:31:08