середа, 2 серпня, 2017, 13:31 Політика
Більшою мірою, Росія на Донбасі ще навіть не почала воювати, – Тука

Агітація та пропаганда щодо подій на Донбасі працює з обох боків – і Україна, і Росія перекидаються відвертими штампами. Тож потрібно навчитись тверезо дивитися на речі. Слід розуміти, що не можемо сподіватись на вирішення конфлікту військовим шляхом, адже тоді людські втрати будуть колосальними – ми ще не побачили усієї військової моці противника.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

«Агітпроп» щодо подій на Донбасі йде з обох боків – як і з ворожого, так і з нашого. Хоча й, звичайно, у цій битві Україна значно програє.

«Та, як би там не було, по обидві сторони досить популярні певні штампи. Їх часто перекидають через лінію розмежування, як у волейболі», – переконаний Тука.

Якщо населення Донбасу лякали «кровожерливим «Правим сектором», який ґвалтує хлопчиків і їсть на вечерю бабусь», то нас переконують, що там усі сепаратисти, що ненавидять українців і знущаються із наших військовополонених.

«Якщо тверезо дивимось на речі і розуміємо, що всі ці історії про хлопчиків, бабусь і снігурів – це відверта маячня, то чому ми віримо іншій маячні, яку нам закидають з іншого боку?», – дивується Тука.

Та разом із тим, експерт наголосив: військового вирішення ситуації на Донбасі не бачить. Адже це призведе до десятків тисяч людських жертв.

«Йде війна, однак вона досі дуже обмежена. Ми ще не знаємо, що таке ракетні війська стратегічного призначення Росії чи, навіть, що таке їхня авіація. Для орієнтації варто продивитись хоча б на хроніку подій у Алеппо, а потім вже розмовляти в стилі «дайте нам наказ – і ми всіх закидаємо», – наголосив Тука.

Тож, на його думку, більшою мірою, Росія ще навіть не почала воювати.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:40 :01