вівторок, 1 серпня, 2017, 16:15 Львів
У ЛОДА почали рекламну кампанію щодо сортування сміття
Фото: loda.gov.ua
Фото: loda.gov.ua

Сьогодні, 1 серпня, Львівська облдержадміністрація відновила систему сортування твердих побутових відходів у місті Львові.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У місті опрацювали усі логістичні схеми, згідно з якими буде працювати система сортування.

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, станом на сьогодні у місті є 1648 контейнерів для роздільного збору – скла, паперу та пластику.

Відтак, у контейнери для скла необхідно викидати скляні банки та пляшки, скляну тару та склобій, а також флакони.

Картон, білий папір, пакувальні коробки та пакети, а також журнали газети та флаєри необхідно розміщувати у контейнер для паперу.

Контейнер для пластику – пластиковий посуд, пляшки та поліетиленові пакети, харчова плівка та тару з-під побутової хімії.

Львівська ОДА закликає мешканців міста бути свідомими та сортувати тверді побутові відходи.

У разі виявлення факту скидання перевізником твердих побутових відходів з різних контейнерів у один автомобіль, просимо звертатися мешканців за телефоном департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА: (032) 2761794 або на гарячу лінію області 112 та повідомляти про порушення для подальшого покарання перевізника.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу для журналістів директор департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук повідомив, що з 1 серпня досягнуто домовленостей про те, що усі перевізники ТПВ у Львові мають встановити контейнери для роздільного сортування сміття. Буде відсортовуватись папір, скло і пластик. Уся вторсировина буде йти на переробні підприємства, з якими також попередньо відбулись переговори і укладено відповідні угоди. У разі збору всіх відходів на одну машину – такі перевізники будуть покарані, в разі систематичних порушень – з ними буде розірвано угоду. Також з метою пропаганди сортування сміття відбудеться освітня кампанія у садочках, школах та ЗМІ.

Читайте за темою: Синютка пояснив, чому облдержадміністрація взяла на себе вивезення сміття зі Львова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 11:39:14