вівторок, 1 серпня, 2017, 23:55 Політика
Сепаратисти намагаються зірвати декомунізацію Києва

Протягом останніх 10 днів (20 липня – 1 серпня) російська сторона могла здійснити втручання в процес голосування за перейменування ряду вулиць в столиці на сайті КМДА.

Про це йдеться у розслідуванні opad.org.ua.

Світлина від ПатріотINFORM.

Світлина від ПатріотINFORM.

Світлина від ПатріотINFORM.

Через прихильників «руского міра» в Києві, які маскуються під «блогерів» та громадських діячів, а також через екс-міністра юстиції часів Януковича Олену Лукаш та Олену Бережну (в 2014-2015 рр. відзначилася неоднозначними висловлюваннями, спрямованими проти української армії), мати екс-нардепа від Партії регіонів Ірини Бережної, було зірвано перейменування вулиці маршала Жукова на вул. Кубанської України, вул. Матеюка (обидві – в Деснянському районі столиці) – на вул. Василя Іваниса (прем’єр-міністра Кубанської Народної Республіки, активного прихильника об’єднання Кубані з Україною), вул. Анрі Барбюса на вул. Василя Тютюнника, провулку Кріпосного на провулок Фортечний.

Якщо за 10 днів до завершення голосування «проти» (по всіх проектах рішень) було трохи більше голосів, то за останні дні перед завершенням обговорення було «накручено» по півтисячі й більше голосів проти.

Світлина від ПатріотINFORM.

 

Витримка з інтерв’ю Олени Бережної. Джерело: antikor.com.ua

Світлина від ПатріотINFORM.

Пост Бережної у ФБ проти перейменування вулиць Жукова і Матеюка

Як свідчать скін-копії переписок в соціальних мережах та з YouTube, декомунізацію зривали й громадяни Росії, які в своїх коментарях під трансляціями, зокрема й проросійської за суттю інтернет-програми PolitWera, детально розповідали, як треба реєструватися, щоб голосувати з території Росії.

Світлина від ПатріотINFORM.

В Комітеті «Кубань з Україною» вважають, що саме перейменування на користь вулиць Кубанської України та Іваниса було головним об’єктом атаки проросійських інтернет-користувачів, російська сторона здійняла найбільше галасу у своїх ЗМІ, коли ці пропозиції було виставлено на голосування. В Комітеті припускають, що за зрив перейменування вулиць російська агентура могла платити гроші.

«Кубанська тематика на рівні з героїзацією ОУН і УПА викликає в адептів Путіна найбільшу істерику. Адже в Кремлі реально бояться будь яких натяків на українськість Кубані, бояться поширення в цьому регіоні якщо не проукраїнського, то принаймні кубанського козачого сепаратизму», – вважає координатор комітету Сергій Пархоменко.

Втім, якщо факт масового голосування з території РФ або непідконтрольних Україні територій Донбасу буде встановлено, то підсумкові результати можуть бути переглянутими, зокрема, й на користь Кубанської України, де розрив на користь опонентів перейменування сягає всього лише 3 голоси.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 22:03:05