Новини » Політика 1 серпня, 2017, 13:57
КРТ Дубневичів знову не змогла виграти суд щодо захисту честі, гідності та ділової репутації

Касаційний суд скасував рішення двох перших інстанцій стосовно позову фірми КРТ братів Дубневичів до ТОВ АТ «Механіка», у якому ZIK виступав третьою особою. «Рішення Солом’янського районного суду м. Києва від 7 квітня 2016 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 15 вересня 2016 року скасувати, справу передати на новий розгляд до суду першої інстанції».

Про це стало відомо з ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Так, Вищий спеціалізований суду 12 липня 2017р. скасував рішення першої та другої інстанції, яким позов ТОВ «Корпорація КРТ» до ТОВ АТ «Механіка» та його керівника Руденка В.М. був задоволений повністю – серед вимог визнання спірної інформації недостовірною, її спростування та стягнення колосальної суми моральної шкоди у розмірі 2 млн грн.

Спір виник щодо передачі на телеканалі ZIK «Рада 8.0» «Через діяльність братів Дубневичів, рух Укрзалізницею є небезпечним». У ній йшлося про гучний скандал, у якому фігурують брати Дубневичі, пов’язані з компанією КРТ, що виготовляє кріплення для залізничного полотна.

Обурившись на поширені відомості, підконтрольна олігархам фірма подала до суду та навіть, з незрозумілих причин, перемогла у двох інстанціях.

Проте касаційна інстанція стала на сторону АТ «Механіка» та ЗМІ, скасувавши незаконні рішення судів двох попередніх інстанції, і скерувала справу на повторний розгляд до суду першої інстанції який і має її знову розглянути, з урахуванням правових позицій касаційного суду.

Нагадаємо, ця справа стосується, зокрема, і закидів на адресу підконтрольної Дубневичам фірми КРТ щодо якості скріплення для рейок, що вони виготовляють. Стосовно цього епізоду пристрасті не лише не вляглись, але й значно посилюються після останніх публікацій у ряді ЗМІ. Журналісти дослідили, що, імовірно, на догоду братам Дубневичам показники сили притискання рейси до шпали були знижені на 20% з 25 кН до 20 кН. А це означає, що такі скріплення стають значно дорожчими в обслуговуванні, але головне – набагато менш безпечними.

Оскільки третьою стороною у цьому судовому процесі виступає ЗМІ, також хочемо нагадати, що фірми Дубневичів вже намагались позиватися до медіа-холдингу ZIK, але такі судові баталії закінчувались для них поразкою.

Аналітична група ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:16 :20