вівторок, 1 серпня, 2017, 11:11 Регіони
Івано-франківський забудовник застрелився з мисливської рушниці

Ігор Куліковський, який був співзасновником фірми «КГД-БУД», покінчив життя самогубством. Поруч із тілом правоохоронці знайшли мисливську рушницю.

Наразі причини самогубства невідомі, посмертної записки Куліковський не залишив, слідів насильницької смерті поліція не виявила, про це пише «КУРС».

Ігор Куліковський був співзасновником фірми «КГД-БУД», яка є співласником спортивно-оздоровчого комплексу «Льодова арена». Ще два співзасновники фірми – сини відомого івано-франківського бізнесмена Остапа Дармограя – Роман та Андрій.

У судовому реєстрі є кілька ухвал, в яких вказано, що наразі приміщення «Льодової арени» перебувають під арештом. Так, ТОВ «КГД-БУД» виступило майновим поручителем на виконання боргових зобов’язань, відповідно до угоди, укладеної між ПАТ «Укрексімбанк» та ТОВ «Компанія Рона». Приміщення «Льодової арени» були у заставі в банку на купівлю приміщення по вулиці Станіславська, 8-А. Наразі це приміщення відчужили, тому й відкрили кримінальне провадження. Приміщення «Льодової арени» арештували як речові докази.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:36:22