вівторок, 1 серпня, 2017, 10:05 Політика
Аваков заявив, що буде радий, якщо Саакашвілі поверне громадянство через суд
Міхеїл Саакашвілі. Фото Мусієнко Владислав / УНІАН
Міхеїл Саакашвілі. Фото Мусієнко Владислав / УНІАН

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков хотів би, щоб Міхеїл Саакашвілі довів у суді правомірність набуття ним українського паспорта, а Верховна Рада уточнила процедуру отримання громадянства.

Про це А.Аваков повідомив у Фейсбуці.

«Я буду радий, якщо Саакашвілі, зібравши всі формальні юридичні аргументи, в суді доведе свою правомірність володіння українським паспортом, розвінчавши усі претензії», – написав Аваков.

«І не те, що б мені він подобався або я його скажено полюбив – ні – просто це красиво і правильно, коли буде працювати цей демократичний правовий інститут оскарження рішень. Незалежно, хто кому подобається і які у кого політичні погляди і цілі. І ще – мені подобається, що за честь володіти українським громадянством буде боротьба! Це правильно», – пояснив міністр.

На думку Авакова, восени, з початком роботи парламенту, потрібно негайно вносити коригування в українське законодавство – більш чітко, твердо і недвозначно прописати процедури надання та позбавлення громадянства, непохитні права громадян України – незалежно від чиєї-небудь волі в самій Україні і за її межами.

«Що б не виникало ні казусів Саакашвілі, ні кремлівських мрійників, що потирають рученята, ваблять червоними корочками замість наших красенів з тризубом! Бути Громадянином України – честь!», – підсумував А.Аваков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 09:04 :10