понеділок, 31 липня, 2017, 12:53 Суспільство
Ревнощі – риса слабких людей, – Сакварелідзе

Грузинські ревнощі – це радше міф, адже сильна і впевнена у собі та партнері людина не буде опускатись до таких емоцій.

Про це під час ток-шоу «Перші другі з Наталією Влащенко» (на телеканалі ZIK) зазначив заступник генерального прокурора України у 2015-2016 рр. Давид Сакварелідзе.

«Я вважаю, що ревність – це риса невпевнених у собі, слабких людей. Той, хто недовіряє другій половинці, повинен усвідомити, що подружнє життя – перш за все довіра, взаєморозуміння і дружба.  Оскільки пристрасть з часом згасає, а після неї має лишитися повага. Чоловік і дружина є найкращими друзями. Якщо ж з’являються ревнощі, то у мене виникає логічне питання: «Навіщо ти знаходишся поряд з цією людиною?». Можливо, для якихось ортодоксальних грузинських чи українських пар ревність – це нормально, але я так не вважаю», – розповів гість програми.

Раніше грузини були обережні із кровозмішуванням, проте зараз стало модно одружуватись на українках, прокоментував Давид Сакварелідзе.

«Час зблизив Україну з Грузією. Ще кілька років тому ми старались не змішувати свою кров із іншими національностями. Але зараз все частіше зустрічаються українсько-грузинські подружжя. Це стало не тільки модно, але й почесно. Бо українка – це красива дружина, а згодом симпатичні діти. Це й дещо інші звичаї та культура, які нам цікаві. Багато моїх друзів так вважає. Я думаю, що це справді класно», – додав гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:26:15