понеділок, 31 липня, 2017, 16:11 Суспільство
Більшість грузинок закриває очі на зради своїх чоловіків, – Сакварелідзе

У грузин є проблеми з вірністю. Одружені чоловіки розцінюють швидкоплинні стосунки з іншими жінками не як зраду, а розвагу.

Таку думку під час ток-шоу «Перші другі з Наталією Влащенко» (на телеканалі ZIK) висловив заступник генерального прокурора України 2015-2016 рр. Давид Сакварелідзе.

«Для нас, грузин, «піти на ліво» означає не зрадити дружині, а погуляти. Ми часто жартували з друзями на цю тему. Але у нікого з них немає коханки, адже це, фактично, друга дружина. Її потрібно забезпечувати, іноді жити разом тощо. Грузини можуть погуляти з іншою жінкою одну ніч. Але вони завжди повертаються до дружини», – розповів гість програми.

Існує питома різниця між грузинками і українками, зазначив Давид Сакварелідзе.

«Українки дуже свободолюбиві і владні. Вони не будуть терпіти зрад. А грузинки спокійно відносяться до такого роду розваг своїх чоловіків. Не всі звісно, але більшість. Ці жінки розуміють, що її обранець все одно повернеться. Вони бояться лише стабільних відносин з коханками. Я пам’ятаю, що в час Радянського Союзу в кожної успішної людини вона мала бути», – додав гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:26:44