неділя, 30 липня, 2017, 1:45 Події
Бойовики нажахані загадковими смертями їхніх поплічників, – волонтер

Військовий волонтер Анатолій Токарєв повідомив про загадкову загибель трьох бойовиків з мінометного розрахунку, яких знайшли з перерізаними горлянками на околиці окупованої Горлівки.

Про це волонтер повідомив у Facebook.

«Сьогодні вранці в Горлівці, на позиціях в районі житломасива Гурти, який за звичкою у нас називають селом, виявлений зовсім не живий мінометний розрахунок в повному складі. Уже холодних «братів по зброї» знайшли їхні товариші по службі, які прибули заступати на чергову зміну», – повідомив він.

Волонтер зазначив, що позиції, де це сталося, розташовані в районі так званої Світлодарської дуги.

За його даними, побачене викликало жах у бойовиків. Крім ліквідованих терористів, на місті виявили виведену з ладу військову техніку.

«Смерть трьох спільників, зарізаних ножами в області шиї і серця, сильно схвилювала сепарів – живих побратимів. Можна навіть сказати, що ті, хто знайшов небіжчиків, були серйозно налякані. Невідомі «привиди» також назавжди вивели з ладу 120-мм міномет і зникли з місця події, прихопивши з собою табельну зброю мінометників, що заснули вічним сном», – повідомив автор допису.

За його словами, це не перший подібний випадок. Схожа історія вже траплялася наприкінці лютого в селищі міського типу Гольмівський, поблизу тієї ж Горлівки і розташованому навпроти селища Зайцеве в районі Світлодарської дуги.

«Правда, тоді від ножів невідомих «привидів» загинули четверо мінометників російських окупаційних військ і були знищені два 120-мм міномета», – зазначив волонтер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:34:53