Новини » Політика 29 липня, 2017, 5:40
Олег Петренко: наша політсила не змінить свою сутність, пройшовши до парламенту

Сьогодні, партія «Укроп» вже змінює свою стратегію, тактику, зокрема, звужується оцей радикально-патріотичний сегмент. І вже на наступних виборах в «Укропі» буде набагато менше ультрапатріотизму, в нас такого не буде.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:00 – 20:00 на телеканал і ZIK) заявив народний депутат України (позафракційний) Олег Петренко.

«Сьогодні, «Укроп» вже змінює свою стратегію, тактику, зокрема, звужується оцей радикально-патріотичний сегмент. І на майбутніх виборах вони виглядатимуть трохи по-іншому», – каже Олег Петренко.

Зокрема, народний обранець вважає, що «Укроп» сьогодні стає набагато менше ультрапатріотичним. Натомість, Олег Петренко додав, що в українських націоналістів такого не буде.

«На наступних виборах у них буде набагато менше ультрапатріотизму. У нас такого не буде. Ми назвалися українськими націоналістами і ми свідомо розуміємо, що так, це звужує, але ми такі є. І нашим виборцем буде той, хто нам просто повірить і довірить нам будувати нову, велику Україну», – зауважив Олег Петренко.

Окрім цього, гість програми додав, що Україна, український народ та процвітання української нації для українських націоналістів –внутрішня сутність, а не частина політтехнологічного процесу.

«Сподіваюся, що нам вдасться переконати людей, що ми йдемо у політику не заради політичної кар’єри, не заради того, аби дорватися до влади, а влада – це сильна спокуса, що ми справжні, що Україна, український народ, українська нація для нас – наша внутрішня сутність, а не частина політтехнологічного процесу», – зазначив Олег Петренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:48 :51