п'ятниця, 28 липня, 2017, 13:06 Суспільство
Лише в 2014-му усвідомив, що я – українець, – Дмитро Лубінець

Проблема України полягає в тому, що 25 років ніхто не займався нашими дітьми. Ніхто не розказує дітям про те, що ми українці. Ми лише зараз робимо те, що мали зробити на початках незалежності.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Дмитро Лубінець.

«Я – класичний представник Донецької області. Я навчався в російській школі, в родині спілкувався тільки російською. Лише в 2014 році я усвідомив, що я –українець. Зараз вже дуже багато людей в Донецькій області усвідомлюють, що вони українці. Коли у мене запитують, скільки відсотків населення Донбасу за Україну, я завжди відповідав 20 на 20. 20% – за Україну, 20 – проти неї, а решті все одно», – розповів Лубінець.

За його словами, ці 60% людей турбуються лише своїм власним життям, вони зовсім не живуть проблемами держави.

«До 2014-го року я зовсім не знав українську мову. Проблема України в тому, що 25 років ніхто не займався нашими дітьми. Хто нам розказував про те, що ми українці? Нам розказували про це в школах? Ні, цього не було! Ми лише зараз робимо те, що повинні були робити 25 років тому», – вважає нардеп.

На його думку, люди, в яких виникає відчуття відрази до усього українського, просто не люблять українську владу і співставляють терміни «Україна» та «українська влада».

«Вони не люблять українську владу і, водночас, вони вважають, що не люблять Україну і все українське. Тому першочерговим завданням влади є налагодження рівня життя в нашій державі, щоб всі зрозуміли, що Україну є за що любити», – заявив народний депутат України.

Також він вважає, що важливим чинником усіх проблем України є різні вектори співпраці українських міст на сході та заході України.

«До 2014-го року усі міста на Донбасі мали міста-побратими в Росії, натомість усі західні українські міста мають міста-побратими в Європі. Таким чином 25 років ми самотужки «розтягували» нашу державу. До цього ще долучились наші політики. Кожних президентських виборів Україну ділили на російськомовну та україномовну, проросійську та проєвропейську», – зазначив Дмитро Лубінець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:34 :46