Новини » Львів

У Добротворі троє дітей-сиріт отримали власне помешкання

Учора, 26 липня, у смт. Добротвір Кам’янка-Бузького району, вручили право власності та ключі на трьохкімнатну квартиру двом сестрам та братові, особам з числа дітей-сиріт.

Ці діти донедавна були вихованцями прийомної сім’ї, яка функціонувала на території району, – передає прес-служба ЛОДА.

Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 343 тис. гривень та 228 тис. гривень відповідно. Загальна вартість квартири – 572 тис. гривень.

На заході були присутніми заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова бюджетної комісії обласної ради Олег Домчак, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

У вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук зазначила, що головне завдання дорослих – захистити права дітей-сиріт та повернути їм віру в добро і справедливість. Адже, найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою. А сьогоднішня подія – майбутнє історії нашої країни.

Зазначимо, упродовж 2013-2017 року в межах програми у Кам’янка-Бузькому районі придбали житло для 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Loading...