четвер, 27 липня, 2017, 21:25 Політика
Синютка пояснив, чому облдержадміністрація взяла на себе вивезення сміття зі Львова
Голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK
Голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK

У мене була дуже проста дилема: якщо я очільник області, то я також відповідаю за місто Львів. Зокрема, якщо я відповідаю і за Львівську область, і за Львів, то я повинен брати на себе відповідальність у цій ситуації. Однак, якщо я не хочу, або ж не можу брати відповідальність, то чому я очолюю область?

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, розповідаючи чому облдержадміністрація взяла на себе вивезення сміття зі Львова.

«Ми не перший раз взялися за вивіз сміття. Але я, мабуть, буду довго пам’ятати цей день – 23 червня цього року, коли я виступив із публічною заявою і пропозицією перейняти повністю обласною державною адміністрацією вивіз ТПВ зі Львова», – зазначив Олег Синютка.

Окрім цього, гість програми зауважив, що Львівська облдержадміністрація вже двічі очищала Львів від непотребу, але, як додав Синютка, ситуація вже двічі повторювалася.

«Ми взяли керівництво, ми передали чисте місто в управління урядникам, але знову все повторювалося. Тому третій раз я вже розумів, що знову почистити і передати буде неправильно», – зазначив голова Львівської ОДА.

Олег Синютка каже, що взявся за вивіз сміття з міста Лева лише тому, що є очільником Львівської області, відповідно, несе відповідальність і за місто Львів.

«Кожного разу, коли ми поверталися на точку відліку, очищати місто, вирішувати проблему ставало все важче і важче. Адже була агресія не лише зі сторони львів’ян, а й від людей, які мешкають в Україні. Тому у мене була дуже проста дилема: якщо я очільник області, то я також відповідаю за місто Львів. Тоді, якщо я відповідаю і за Львівську область, і за Львів, то я повинен брати на себе відповідальність у цій ситуації. Однак, якщо я не хочу, або ж не можу брати відповідальність, то чому я очолюю область?», – зауважив Олег Синютка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 11:38:36