Новини » Події

Посадовець Укртрансбезпеки попався в руки СБУ через хабар

Співробітники Служби безпеки України разом з прокуратурою викрили на хабарі головного спеціаліста управління Укртрансбезпеки в Одеській області.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що посадовець систематично вимагав гроші з експедиторських компаній, капітанів вітчизняних та іноземних суден, які заходили у порти Одещини.

За «винагороду» головний спеціаліст не фіксував наявні на суднах порушення, які могли призвести до створення надзвичайних ситуацій.

У випадку відмови сплачувати гроші, чиновник створював штучні перешкоди, які призводили до затримок суден і до сплати коштів за простій у портах. За інформацією спецслужби, зловмисник встиг отримати хабарі на сотні тисяч гривень.

За висновками профільних експертів, протиправні дії посадовця також негативно впливали на міжнародний імідж України та могли призвести до зниження та переорієнтування вантажопотоків до іноземних портів.

Оперативники СБ України затримали головного спеціаліста на одній з вулиць Одеси під час отримання від посередника чергового хабара у розмірі півтори тисячі доларів США.

Додамо, відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Loading...