Новини » Львів 614

На Львівщині зосереджено понад два мільярди тонн запасів торфу

Фото: uaminerals.wordpress.com

У Львівській області зафіксовано понад два мільярди тонн покладів торфу. Це одна десята від усіх запасів корисної копалини в Україні.

Про це розповів перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський під час брифінгу на родовищі торфу «Львівське», що між Гамаліївкою та Малими Підлісками, передає кореспондент ІА ZIK.

Так, на Львівщині хочуть активніше використовувати альтернативні джерела енергії для опалення в бюджетних сферах. Зокрема, це стосується торфу, запаси якого є досить значні у Львівській області – два мільярди тонн.

Наразі, як зазначив директор КП ЛОР «Львівторф» Олег Мандрига, вони мають спеціальні дозволи на дослідження та промислову розробку двох родовищ на Львівщині – «Скварява – Золочів» та «Львівське» (Гамаліївка – Малі Підліски).

Запаси на другому родовищі оцінюють у 77 мільйонів метрів кубічних, що становить 1300 гектарів землі. Наразі відбуваються геолого-розвідувальні роботи, де вивчають якість торфу. Зрештою, планують з нього робити спеціальні брикети, які опалюватимуть приміщення.

Додамо, також цю корисну копалину можна використовувати як добрива.

загрузка...
загрузка...
Loading...