четвер, 27 липня, 2017, 16:57 Економіка
Бізнес опирається захисту екології, – Ганна Вронська

Представники бізнесу були в опозиції до законопроекту “Про оцінку впливу на довкілля”, через що він мусів пройти “не одне коло” перед тим, як його проголосували.

Про це повідомила колишній заступник міністра екології і в.о. міністра Ганна Вронська в ефірі програми “Остання Інстанція”.

 “Завжди бізнес сприймає в штики будь-які обмеження. І, звичайно, екологічні обмеження не є винятком. Тому що якщо дбати про довкілля, дбати про громаду, про чисте повітря, про чисту воду, то, звичайно, для бізнесу це фінансове навантаження”, - розповіла Ганна Вронська

 Таким чином, бізнес був в опозиції і до законопроекту “Про оцінку впливу на довкілля”, зазначила вона. Проголосований у травні цього року, він ставить перед підприємцями додаткові умови щодо перевірки, наскільки їх діяльність може шкодити навколишньому середовищу.

 Окрім того, екс-урядовець прокоментувала розслідування “Останньої Інстанції” щодо забруднення водойми у селищі Базалія на Хмельниччині фабрикою “Аслан-Текстиль”. Зокрема, Ганна Вронська звернула увагу на те, що інвестор заплатив за порушення лише 136 грн штрафу.

 “Зараз штрафи дуже смішні. Вони низькі”, наголосила вона.

 Також Ганна Вронська вказала на те, що проблема селища на Хмельниччині не є локальною.

 “З невеличкої річки Случ вода тече до Прип’яті, а потім до Дніпра. І ми всі в Києві дивуємося: чому в нас липень надворі, а вода вже зелена в Дніпрі? А тому що з таких маленьких річечок у нас така проблема в Дніпрі… Екологія не знає кордонів” , зазначила екс-в.о. міністра екології.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 15:36:53