Новини » Київ 26 липня, 2017, 9:00
В Київраді розглянуть петицію проти перейменування проспекту Ватутіна

Київська міська рада розгляне електронну петицію проти перейменування проспекту названого на честь радянського генерала проспекту Ватутіна. Вказана петиція набрала 10134 голоси, при мінімально необхідних 10000.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Повідомляється, що електронна петиція під назвою «Українці проти перейменування проспекту Ватутіна в Києві» набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій», кількість голосів та прийнята до розгляду.

Зазначається, що заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів уже доручив постійній комісії КМР з питань культури, туризму та інформаційної політики, постійній комісії КМР з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків, а також виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Проти назви вулиці на честь Романа Шухевича виступили «Антифашистська правозахисна ліга», а також «Єврейська правозахисна група». Саме вони просили суд визнати рішення Київради про перейменування протиправним.

Нагадаємо, що 1 червня Київрада перейменувала проспект генерала Ватутіна в проспект Романа Шухевича. Пізніше, окружний адміністративний суд заборонив меру Києва Віталію Кличку підписувати і публікувати рішення від 1 червня про перейменування проспекту Ватутіна в проспект Шухевича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:34 :33