Новини » Світ 26 липня, 2017, 17:47
Смертельний «Синій кит» з’явився в Німеччині

Поліція баварського міста Бамберга опублікувала звернення до батьків учнів місцевих шкіл з попередженням про появу в муніципальних освітніх установах гри «Синій кит» – «гри смерті», що схиляє дітей і підлітків до самогубства.

Текст звернення перебуває у розпорядженні DW

Прес-секретар поліцейського управління Верхньої Франконії Петер Мюллер (Peter Müller) в середу, 26 липня, підтвердив, що «кілька окремих випадків» залучення підлітків в гру було виявлено в Бамберзі. За його словами, це є «новий в Німеччині феномен».

На відміну від України і Росії, де «Синій кит» поширювався переважно в соціальній мережі «Вконтакте» в Німеччині в «гру смерті» затягують через месенджер WhatsApp. «Спочатку підлітки отримують в WhatsApp повідомлення з попередженням про гру. Якщо вони його відкривають, то мають доступ до «Синього кита». Гра складається з 50 завдань, які стають все більш небезпечними і складнішими. Якщо перші завдання могли бути відносно нешкідливими, то останнім є самогубство гравця», – пише бамбергськом поліція.

Поліція закликає батьків поговорити з дітьми про небезпеку цієї гри. Повідомлення, що відкриває доступ до гри, не можна надсилати іншим і необхідно відразу ж стерти.

Раніше кіберполіція прокоментувала так звані групи смерті в соціальних мережах.

Зауважимо, кілька місяців тому російська «Новая газета» опублікувала велике розслідування про «групи смерті» в соціальній мережі «ВКонтакте». Підлітки з різних куточків країни виконували дивні завдання віртуальних модераторів, останнім з яких мало бути самогубство.

Згодом у Маріуполі 16-річна дівчина вистрибнула з багатоповерхівки, виконуючи завдання з соцмереж.

Ще один маріупольський підліток хотів вчинити суїцид, виконуючи завдання «квесту» в соціальній мережі. 

Згодом прикарпатська поліція у «групах смерті« в соцмережах виявила сімох підлітків. Також в Івано-Франківській лікарні виявили учасницю смертельної гри «Синій кит».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:33 :41