середа, 26 липня, 2017, 16:45 Львів
Львів’янин, який зарізав дівчину, відсиджується на Кульпаркові, поки триває суд
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 26 липня, у Франківському районному суді Львова відбулося перше судове засідання у справі безжального вбивства молодої дівчини хлопцем, який після скоєного викинувся із вікна багатоповерхівки і вижив. Зараз звинувачений перебуває у психіатричній лікарні. Однак, рідні вбитої вважають, що досудове розслідування проведене необ’єктивно. Досі не представлені належні довідки, які б засвідчували стан психічного здоров’я обвинуваченого. Більше того, друзі загиблої стверджують, що на власні очі бачили, як вбивця їх подруги має можливість вільно пересуватися територією Кульпарківської психіатричної лікарні.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

19 квітня на вул. Пулюя, 32 у Львові сталася страшна трагедія – 23-річний хлопець Павло ножем зарізав колишню дівчину Олену, після чого викинувся з вікна сьомого поверху. Ця новина наробила багато галасу у суспільстві, і всіх цікавило питання: Чому він це зробив?

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Два десятки друзів та родичі загиблої Оленки прийшли сьогодні на судове засідання з плакатами, на яких написали гасла: «Місце вбивці – в тюрмі!», «Чесність, правда, прозорість», «Справедливість». У такий спосіб вони хотіли привернути увагу громадськості до цієї справи.

Юля, сестра загиблої, яка також є колишньою однокласницею Павла, каже, що за всі 11 років знайомства не помічала відхилень чи агресії у нього.

«Вже минуло три місяці, відколи моєї сестри не стало. Сьогодні ми зібралися тут, щоб донести до громадськості наступне – ця справа не розслідується належним чином! Адже не було проведено допитів рідних, друзів. Підозрюваний перебуває у психічній лікарні, однак вільно може пересуватися територією. Багато знайомих бачили його там із мамою, чи, коли він сидів на лавці і, як звичайна людина, читав собі газету. Я особисто знаю Павла багато років, він завжди був адекватним. Вважаю, що він повинен нести покарання у тюрмі, а не відсиджуватись на лавці у парку», – говорить Юля.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Однак, судове засідання під головуванням Мирослави Гулієвої було не довгим, оскільки було відкладено за клопотанням сторони потерпілої – мати покійної за станом здоров’я не змогла з’явитися на судове засідання.

Володимир Ощипок, адвокат потерпілих, говорить про те, що є багато питань, на які прокуратура ще ненадала належної відповіді.

«Ми наполягали на тому, щоб обвинувачений з’явився у суді, однак наразі він у психіатричній лікарні. Та у нас є сумніви до об’єктивності досудового розслідування. Адже немає остаточного висновку щодо психологічного стану особи, яка вчинила злочин. Досі не встановлено ні мети, ні мотиву. До того ж, у нас є багато фактів, які свідчать про підробку матеріалів справи на користь обвинуваченого. Бюрократично кримінально-процесуальний кодекс більше захищає особу, яка скоїла злочин, ніж особу потерпілих, які, у даному випадку, втратили свою доньку та сестру», – повідомив Володимир Ощипок.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Не на камеру друзі вбитої говорять про можливий вплив й тиск на слідство мами Павла, котра «працює у податковій і має свої зв’язки».

Подруга померлої Оленки, Наталя, каже, що вони будуть приходити на суд доти, поки не доб’ються справедливості.

«Ми будемо й надалі виносити це питання на загал доти, поки людина, яка вчинила вбивство, не відповість за скоєний злочин перед законом. Він не повинен ховатися, а має відповісти: «Чому вбив Оленку?», і сидіти у тюрмі за це», – сказала Наталя.

Поспілкуватися з протилежною стороною судового процесу не вдалося.

Наразі судове засідання перенесено на 12 вересня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:35:24