середа, 26 липня, 2017, 14:15 Львів
Кошти за прийом сміття у червні Червонограду перерахували вчора, – ЛМР

Львівська міська рада перерахувала Червонограду субвенцію у розмірі 486 986 грн за прийняте у червні сміття.

За словами директора департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Івана Рудницького, перерахування коштів відбулося учора, 25 липня.

«Хочу відзначити, що Львів платить Червонограду 1133 грн за одну тонну сміття. Для порівняння, іншим містам ми платимо 500 грн за одну тонну», – цитує Рудницького прес-служба ЛМР.

Як повідомили у департаменті з питань поводження з відходами, лист від міста Червонограда у Львівську міську раду надійшов 20 липня. Відповідно, вчора було проведено позачергове засідання виконавчого комітету ЛМР щодо виділення ще 33 тис. грн. Червонограду і вчора ж платіж здійснено на повну суму.

Нагадаємо, у коментарі ІА ZIK міський голова Червонограда Андрій Залівський сьогодні розповів, що 3 липня був змушений скерувала ЛМР листа-попередження з проханням розрахуватися за сміття до 20 липня. Схожа ситуація була у червні з розрахунками за травень.

Залівський вважає, що міські чиновники Львова мають більш відповідально ставитися до своїх обов’язків і вчасно розраховуватися, відповідно до угод.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:21:55