середа, 26 липня, 2017, 23:30 Події
«Беркутівці» не з’являються на суди у справах Євромайдану, – адвокат

Харківські «беркутівці», обвинувачувані у справі про вбивства та побиття у Кріпосному провулку під час Євромайдану, не з’явилися на засідання суду у середу.

Про це повідомила на Facebook адвокат активістів Євромайдану Євгенія Закревська.

«Сьогодні на засідання по справі харківських беркутівців (Гончаренко, Бєлов, Ріяко, Костюк по епізоду вбивств та побиття на Кріпосному 18.02.2014, а також щодо нападу на журналістів Громадського в Пісочині в січні 2015-го року) не з’явились обвинувачувані. Ніхто», – заявила вона.

«Те, що Гончаренко і Костюк втекли ще в квітні 2017-го, відомо давно. Але Бєлов і Ріяко також не з’явилися вже вдруге. У минулому засіданні судді винесли постанову щодо їх примусового приводу. Але виконати привід не змогли. Їх немає за місцем проживання», – додала Закревська.

Адвокат повідомила, що засідання у справі перенесли на 19 вересня.

«При цьому судді не стали розглядати клопотання про зміну запобіжного заходу і дозвіл на затримання вже 2,5 місяці як перетнувших кордон з РФ Гончаренка і Костюка через відсутність на засіданні Бєлова і Ріяко... Дивна позиція...», – зауважила вона.

Закревська повідомила, що у четверу у Дніпровському суді по вул.

Сергієнка об14:00 почнеться засідання по іншій справі щодо харківських «беркутів» –щодо тортур на колонаді ст. Динамо 19-го січня. «Там схожа ситуація – двоє обвинувачуваних Мастега, Войлоков втекли. Хандрикін – не з’являється», – написала вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 05:51:00