Новини » Політика 25 липня, 2017, 22:15
Якщо б Україні надали «джавеліни», то жодних котлів у нас не було б, – нардеп

Американські «Джавеліни» допомогли б Україні уникнути російських котлів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Дмитро Лубінець, нардеп БПП.

«Я представляю регіон, де йде війна. Часто спілкуюся з військовими. Вони кажуть, що не хочуть, щоб в Україну хтось приходив, але якщо є можливість надати нам надсучасну оборонну зброю, то вони радо приймуть. Якщо у нас би були «джавеліни» жодних котлів у нас би не було. Котли робились через танкові прориви. А «джавеліни» здатні ефективно нейтралізувати російські танки», – каже нардеп.

Також нардеп переконаний, що надана Україні зброя може допомогти вийти до кордону з Росією.

«Подивіться на реакцію російської влади на інформаційний привід, що Україна може отримати цю зброю. Вони цього бояться, бо розуміють, що тоді можна забути про будь-які провокації. Буде дуже серйозна відповідь. І найголовніше, в України з’явиться можливість стояти і тримати лінію фронту і, можливо, вийти до кордону з Росією», – переконаний Дмитро Лубінець.

Водночас, нардеп від НФ Хвича Мепарішвілі запевнив, що попри побоювання американська зброя не зможе потрапити в руки ворога.

«Зараз така ситуація, що зброя нікуди «наліво» не йде. Якщо вона виділена на державі вона на державу і йде», – зазначив нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 16:46 :13