Новини » Регіони 25 липня, 2017, 15:36
У Луцьку відбувся фестиваль документального кіно «Lampa.doc»
У Луцьку відбувся фестиваль документального кіно «Lampa.doc»
У Луцьку відбувся фестиваль документального кіно «Lampa.doc»

У рамках другого фестивалю документального кіно «Lampa.doc» у Луцьку продемонстрували дванадцять українських та польських стрічок.

Про це IA ZIK повідомили організатори.

Захід проводився у Луцьку вже вдруге. Цього разу триденна програма фестивалю складалася з 12 зразків сучасної української та польської документалістики різних жанрів, лекцій і майстер-класів від режисерів. Хітом цьогорічного дійства стала стрічка «Jamala.UA», яка, за бажанням глядачів, показувалася двічі.

«Я надзвичайно втішений, що такий захід відбувся в нашому місті. На жаль, у Луцьку бракує якісних інтелектуальних культурних заходів. Тому, проведення цього дійства для нас, як організаторів, було дуже важливе. Основна мета фестивалю – зруйнувати стереотипи про документалістику, як щось нудне і нецікаве, та спровокувати наших відвідувачів до дискусії одне з одним та з самим собою. По-моєму, нам це вдалося», – зазначив координатор фестивалю в Луцьку Дмитро Безвербний.

Окрім Луцька, «Lampa.doc» відбудеться у ще 5 містах України: Червонограді, Кропивницькому, Житомирі, Запоріжжі та Умані.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 19:08 :33