Новини » Регіони 25 липня, 2017, 15:15
Тернопільська ОДА закликає молодь бойкотувати фестиваль у Криму

Тернопільську молодь закликають бути патріотами та бойкотувати фестиваль, який організовують у Криму.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі Тернопільської ОДА, всесвітній фестиваль молоді та студентів у жовтні планує провести Російська Федерація у Севастополі та Сімферополі.

В ОДА вказують на те, що організатори грубо ігнорують державний суверенітет України. Зокрема, в офіційних повідомленнях кримські міста зазначають як частини регіонів РФ та запросили на захід, за даними ЗМІ, представників «ДНР» і «ЛНР».

Обласна адміністрація розповсюдила звернення до громадських організацій краю, органів влади та об’єднаних громад з проханням роз’яснити молоді та представникам країн, з якими є співпраця, можливі наслідки участі у фестивалі.

«Це чергова провокація, спрямована на легітимацію окупації українського півострова. Цілком вірогідно, що його наслідками може стати міжнародний дипломатичний скандал та заборона на в’їзд до України громадянам інших країн, яких Росії вдасться туди запросити», – зазначив начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

В ОДА наголосили, що запланований у рамках заходу перетин кордону території України, яка є анексованою Росією, є порушенням норм міжнародного права.

«За своїм змістом участь у фестивалі стане схваленням злочинної політики країни-агресора проти України. Ми щиро сподіваємося на поміркованість та розсудливість молоді Тернопільщини», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 14:35 :43