Новини » Регіони

На Буковині затримали 22 тис. літрів контрабандного спирту

У Чернівецькій області митники вилучили понад 22 тис. літрів етилового спирту в громадянина Республіки Молдова, який мав намір перевезти товар в Україну.

Про це повідомила прес-служба Чернівецької митниці ДФС.

У зону митного контролю міжнародного автомобільного пункту пропуску «Мамалига – Крива» під керуванням громадянина Республіки Молдова в’їхав вантажний автомобіль марки «DAF» із причепом, який прямував до України з Республіки Молдова.

Під час проведення митного оформлення громадянин подав митному органу товаросупровідні документи як підставу для переміщення через митний кордон України вантажу «Концентрат рідини антиобмерзаючої, чистячої та миючої для лобового скла, зеркала та замків автомобілів, зимова незамерзаюча торгової марки «Полярна ніч», що містився в 4480 пластмасових ємностях по 5 літрів кожна.

Та лабораторними дослідженнями зразка встановлено, що розчин містить у своєму складі спирт етиловий (в основі) та при ввезенні на митну територію України обкладається ставками акцизного збору.

Таким чином, громадянином подано до митного оформлення як підставу для переміщення вантажу документи, що містять неправдиві відомості щодо складу та найменування товару.

Loading...