понеділок, 24 липня, 2017, 14:23 Львів
Синютка: Цього тижня Городок має перейти на системний вивіз сміття
Невивезене сміття на вул. Шевченка в м. Городку Львівської області
Невивезене сміття на вул. Шевченка в м. Городку Львівської області

Цього тижня місто Городок та Городоцький район мають перейти на системний вивіз ТПВ.

Про це 24 липня на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Це також одне із питання, яке ми ставимо перед компанією «AVE Львів». Ця компанія обслуговує Городок і Городоцький район. Є приклад Комарно, де компанія обслуговувала місто і не забезпечувала належний вивіз ТПВ. Після того, як міська влада Комарного розірвала з цією компанією угоди, на сьогодні відбувається системний вивіз ТПВ.

Невивезене сміття на вул. Залізничній в м. Городку Львівської області
Невивезене сміття на вул. Залізничній в м. Городку Львівської області

«AVE Львів» згодилася на те, щоб до кінця минулого тижня повністю очистити Городок і Городоцький район. За інформацією голови РДА, на сьогодні є перенакопичення у розмірі до 100 тонн. Це ще одна із причин, чому ми ставимо питання про часткове розірвання угоди з компанією «AVE Львів», – повідомив О.Синютка.

«Сподіваємося, цього тижня повністю Городок і Городоцький район перейдуть на системний вивіз ТПВ», – повідомив голова ЛОДА.

З його слів, станом на ранок сьогодні у Львівській області є проблеми з вивезенням ТПВ у Зимній Воді, Жовкві. Вивезено відходи із міста Кам’янка-Бузька.

Невивезене сміття на вул. Валовій в м. Городку Львівської області
Невивезене сміття на вул. Валовій в м. Городку Львівської області

Як повідомлялося, мешканці міста Городка на Львівщині повідомляють про жахливу ситуацію зі сміттям. Поки зусилля влади та перевізників спрямовані на вивезення ТПВ зі Львова, районний центр потопає у відходах. Послуги з вивезення ТПВ у Городку надає «AVE Львів». Після публікації 14 липня ситуація з вивезенням сміття у Городку майже не змінилася. За даними мешканців, було вивезено лише кілька машин відходів.

Як повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, з компанією «AVE Львів», яка не справляється з вивезенням сміття зі Львова та Городоцького району, буде частково розірвано угоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 02:28:30